Objevte Webmodeling 

Erotický nový český videochat-  registrace a členství pro všechny zdarma

VY chatujete - MY platíme

 

Po registraci získáte 6O kreditů za které si můžete rezervovat svůj první video chat nebo koupit fotky- videa- vstupenky.

Klikněte na registraci, zaregistrujte se jako zákazník a získejte uvítací bonus ihned. Nabídka je časově omezená. 
 

Jak získat video chat zdarma?

Erotic live chat cz Ohebné modelky

Čekají na vás české web modelky

Náš  video chat je k  dispozici VIP klientům, kteří hledají vyjímečné české nebo i zahraniční webové modelky s vyjímečným talentem.

Erotický chat zdarma Bavte se hned


Nová forma live video chatu 

 Za registraci a každou pozvanou webovou modelku obdržíte kredit na videochat zdarma. Zaregistrujte se hned. 

Rezervujte tuto americkou video chat modelku Pozvěte Hustler modelku Amy na erotický videochatting

Rezervujte si Playboy modelku na erotický chat zdarma

Kliknětet na fotku a rezervujte si Playboy modelku Amy na erotický chat. Pokud budete chtít nechat připsat další kreit zdarma, pozvěte kteroukoli modelku na video chat a my vám jej připíšeme. Jednoduše si zkopírujte refferal odkaz ve vašem profilu a ten dejte modelce kterou byte rádi na našem chatu potkali. Pokud se modelka zaregistruje, připíšeme vám kredit.

České camgirls- Webmodel online flirting Český sexy chat

Čím je sexy chat CH4T jiný?

Web modelka má možnost nastavit si živý chat dle vlastních představ. Profesionální modelka si vydělá více podle druhu show, kostýmů, hraček, eventů, fotek, videí,  které nabízí. Chat4touch umožňuje klientům rezervaci modelky předem, výběr vlastní show od zábavných videí po flirtování po BDSM.


Live video chat platforma Chat4touch nabízí online profesionální striptérky, sexy celebrity, pornstars, erotické influencerky a skutečné modelky s profesionálním vybavením a nejvyšší kvalitou streamu. 

HLEDÁME WEB MODELKY NA EROTICKÝ LIVE VIDEO CHAT 

Přijímáme  nové sexy modelky na video chat

Modelka na chatu Práce z domu

Nejvýhodnější práce na erotickém live video chatu


Pokud s námi chcete pracovat na videochatu budete potřebovat rychlá data. Pro vysílání  na videochatu z domu je nutno zajistit odchozí rychlost internetového připojení (UPLOAD) minimálně 1,5 Mbps, vhodné PC a videokameru. V případě zájmu o práci na live chatu Vám rádi poradíme a pomůžeme realizovat nový erotický chat.

Jak z tebe může být webmodel?

Jednoduchá a rychlá registrace modelky nebo páru:

1. Zaregistruj se skrz formulář nebo pošli email.
2. Počkej na email a pošli nám2 fotky, 1 video, kopii OP.
2. Vyplň svůj online profil.
3. Nastav cenu svého vysílání. (Počkej na schválení)
4. Vymysli si show a prodávej vstupenky.
5 .Vysílej a bav se chatováním nebo počkej na první rezervaci!

PodmÍNKY PRO EROTICKÝ CHAT
  • PC nebo telefon
  • Kvalitní kamera
  • Fotky a videa
  • Rychlý internet
  • Věk 18-50let

Webmodeling 

Ukaž talent - vytvoř zábavnou show - prodávej videa. Naštiv náš Youtube kanál a získej inspiraci. Práce pro náš live chat tě musí bavit!

Webmodeling pro české modelky

Kolik si webmodelka vydělá prací na livechatu?

U nás si lidé s bezplatným členstvím mohou kupovat fotky, videa, pořady a živé přenosy. Jako wemodelka získáte vysoké provize z prodeje fotek, videí, show a livechatu. Čím kvalitnější show a videa nabídnete tím vyšší výdělky získáte.  Dále nabízíme affiliate provize  (jednorázovou i pokračující) pokud k nám přivedete nové klienty a modelky. Nabídka affiliate  provizí, ale platí pouze pro prvních 300 web modelek, proto se u nás zaregistrujte včas.

Kdy české online modelky dostávají  výplatu?

Online modelky dostávají výplaty na vyžádání kdykoli pokud splní minimální částku 1000kč k vyplacení.

Musí české online modelky umět cizí jazyky?

Pokud se chcete  zaměřit na videochat se zahraniční klientelou, měla byste umět alespoň anglicky. Máme však i českou klientelu a pro prodej videí nebo show není nutné chatovat, proto nelimitujeme ani web modelky, které žádným cizích jazykem nemluví.

Je online erotický video live chat bezpečný?

Ano, online modelka, pracuje z domova a nikomu nedává svoje osobní informace. Výplatní informace má pouze naše firma.

Je na video live chat živnost?

České modelky jsou umělkyně a jako takové mají odvádět daně z umělecké činnosti. Na webmodeling lze vybrat volnou živnost. Daně se odvádí až ze souvislé činnosti přesahující určitou částku.  Do té doby není živnostenský list potřeba.


Potřebuješ více informací, které jsi zde nenašla?
Napiš nám konkrétní dotazy týkající se livechat práce nebo se nezávazně přihlas a vyzkoušej si, jaké to je pracovat jako webmodelka na live video chatu s námi.


VIP VIDEOCHAT WEBMODELING 

 Webmodeling je erotický video chat českých webmodelek na erotic live chat cz 

Jak dělat videochat pro VIP- erotický a sexy?

Erotický Video Chat

Jak na online chat?

Prvním krokem jsou profesionální fotky. Také se vyplatí investovat do profesionálního videa. Tvoje fotky a sexy videa nemusí být nutně o nahotě, ale měly by být sexy tak, aby provokovaly klienta.

Každý erotický chat může být jiný


Sexy prádlo a kostýmy 

Na video chat mějte to oblečení , které máte na sobě na vašich fotkách nebo videích. Používejte paruky, kostýmy, sexy boty a erotickí prádlo. Dobré je také předvádět show s někým dalším, pro muže není nic více sexy než dvě dívky, které se navzájem svlékají a dráždí.

Jak si vydělat vysoké výdělky na video chatu?

Staňte se influencerkou

Sdílejte svoje nové fotky na sociálních sítích s odkazem na vaše portfolio. Pokud pracujete někde jinde jako webmodel, sdílejte odkaz na náš chat nebo v chatting roomu. S námi vyděláte víc a můžete si své zákaníky převést k nám. 

Vyjímečný online sexy chat i z mobilu  

Informace o výdělcích pro nové webmodelky


Sexy webmodel Web modelka na sexy živý chat

Výdělky nových webových modelek závisí na počtu

odpracovaných hodin. Webmodelky, které investují první týden online alespoň 6 hodin každý den vydělají kolem 5-10 000Kč denně. Pokud chcete rychle vydělat peníze musíte být online co nejdéle. Ale pozor kamera je citlivá a pokud jste unavená bude to na kameře vidět.

České chaty nejsou velmi dobře placené. Nejlepší online modelky si vydělají maximálně 15 000Kč za den. Web- modelka , která ovládá cizí jazyk a zaměřuje se na mezinárodní klientelu si vydělá mnohem více peněz než modelka která se zaměřuje jen na český chat.


Jaký je rozdíl mezi privátním a veřejným video chatem?

Všeobecně si erotické modelky vydělají více díky privátnímu video chatu. Existují vyjímky, které jsou tak zábavné, že se klient dokáže na jejich sexy show vracet a platit, aby viděl víc. Proto dáváme našim modelkám šanci natáčet zábavná videa, která mohou prodávat a nalákají zákazníky na placenou show bez chatování. Privátní video chat je placený chat kdy si modelku budˇvýhradně bez šmírování ostatních klientů klient bere exkluzivně. Tento druh chatu je pro klienta nejdražší a tyto klienty je nutno si hýčkat. 

Jak se stát online modelkou PROFESIONÁLNI WEBMODELING
Jak VYPADAT DOBŘE NA VIDEO CHATU?

Musí web modelka ukazovat tvář?

Ano, modelka může používat paruky, nalepovací řasy a make up tak, aby nebyla poznat. Tvář je nutné ukázat, protože modelka zakrývající tvář celou dobu není pro klienta atraktivní.

Modelka nemusí ukazovat tvář po celou dobu, může kamerou jezdit po svém těle nebo měnit polohu aby kamera neukazovala pouze její tvář.

Jak nastavit kameru na video chat show Pomůžeme vám vypadat skvěle na video chatu

Technická podpora pro sexy video chat

Dobrým příkladem pro webmodeling může být  1Gb/s Fiber Optics, FULL HD PTZ Camera a Gaming PC with Intel I7.

Jak nastavit kameru na video chat?

Kamera by měla být nastavena tak aby ukazovala detail, polovinu těla a celou modelku. Většina modelek vypadá dobře z profilu, kamera ale může mířit na modelku I zeshora, případně zezdola pokud chce modelka ukazovat detaily. 

Jak na online video chat ?

Nevíte jak se tvářit? Zkuste se uvolnit, vezměte si třeba lízátko a jemně po něm kružte jazykem. Pamatujte pohyby musí být pomalé a je vhodné střídat detaily na 1 min a vrátí záběr zpět na celek.Jak by měla vypadat místnost pro video chat?

Profesionální video chatová místnost by měla být velmi dobře osvícena. Je jedno jestli v místnosti bude postel nebo gauč. Místnost by měla být hodně nasvícená a uklizená, čistá.  Lze použít barevná světla nebo jiné dekorace. Ničeho by ale nemělo být moc.  Dekorace by neměly odpoutávat příliš mnoho pozornosti. Online Modelce by dekorace měla slušet.

Co nesmí webová modelka dělat?

Online cammodelka by neměla slibovat klientovi nereálné představy. Web-Modelka nesmí přivádět na chat ostatní osoby .,které nejsou schválené adminem, obcovat se zvířaty, požívat drogy nebo provádět krvavé či jiné zákonem zakázané praktiky. Modelka take nesmí domlouvat show na jiných serverech, urážet klienty nebo jim něčím vyhrožovat. Za porušení hrozí okamžitá diskvalifikace.

Kdy je nejlepší doba na video chat?

V prvním týdnu by měla modelka sledovat a zapisovat kdy se její klienti připojují. Měla by si tedy poznamenat časy, kdy jsou její klienti nejvíce aktivní a následně být v tuto dobu pravidelně k dispozici. Většina klientů jsou aktivní brzy ráno mezi 7-10:00 a následně od 18-21:00. Pokud modelka streamuje pro zahraniční klientelu, musí vzít v potaz dobu publika na které cílí. Bud’te  online pravidelně ,ve stejnou dobu, střídejte oblečení a nabízejte různé druhy show.

Staňte se online mistress Sexy mistress v latexu na sexy online chat

Jak se odlišit od web modelek na video chatu?

Podívejte se na nějaké livechaty jako Bonga cams, Stripchat nebo Live Jasmin. Co se vám líbí a co ne? Napište si poznámky a pak se zeptejte sama sebe co chcete ukazovat. 

Jak chcete vypadat? Jakého klienta se snažíte získat? Zaměřte se na klienta. Jak starý by měl být? Jaké by měl mít zájmy? Co se mu líbí? Co a koho hledá? Až si odpovíte na tyto otázky tak se podívejte do svého šatníku.

Chcete být sexy nymfa? Možná vám chybí sexy prádlo?

Chcete se o svého klienta starat?  Možná vám chybí kostým zdravotní sestřičky?

Nebo chcete hrát roli sexy kamáradky? Pak byste měla vypadat nežně, bílé krajkové, ale průhledné kalhoty a topík bude vypadat romanticky, zároveň dráždivě. 

Nebo naopak chcete vychovávat poslušné otroky? Pak byste měla mít latexový kostým a vysoké podpatky.

Zvažte komu se líbíte a proč a bud’te unikátní  sama sebou.  

Erotický český videochat -Webmodeling nahe modelky

Erotický video chat CZ zdarma. Objevte nahe modelky na českém chatu. Hledáme nové sexy modelky na video chat a webmodeling. Webmodeling je erotický video chat českých webmodelek na erotic live chat cz.