Erotický video chat online

Hledáme nové sexy modelky na video chat

Modelka na chatu Práce z domu

Nejvýhodnější erotický video chat


Pokud s námi chcete pracovat na videochatu budete potřebovat rychlá data. Pro vysílání  na videochatu z domu je nutno zajistit odchozí rychlost internetového připojení (UPLOAD) minimálně 1,5 Mbps, vhodné PC a videokameru. V případě zájmu Vám rádi poradíme a pomůžeme realizovat nové vysílací místo.

Jak z tebe může být webmodel?

Jednoduchá a rychlá registrace modelky nebo páru:

1. Zaregistruj se skrz formulář nebo pošli email.
2. Počkej na email a pošli nám2 fotky, 1 video, kopii OP.
2. Vyplň svůj online profil.
3. Nastav cenu svého vysílání. (Počkej na schválení)
4. Vymysli si show a prodávej vstupenky.
5 .Vysílej a bav se chatováním nebo počkej na první rezervaci!

PodmÍNKY
  • PC nebo telefon
  • Kvalitní kamera
  • Fotky a videa
  • Rychlý internet
  • Věk 18-50let

Webmodeling pro české modelky

Kdy české online modelky dostávají  výplatu?

Online modelky dostávají výplaty na vyžádání kdykoli pokud splní minimální částku 1000kč k vyplacení.

Musí české online modelky umět cizí jazyky?

Ano, měla by, pokud se chce zaměřit I na zahraniční klientelu.

Je online sexy video chat bezpečný?

Ano, online modelka, pracuje z domova a nikomu nedává svoje osobní informace. Výplatní informace má pouze naše firma.

 Je na video chat živnost?

České modelky jsou umělkyně a jako takové mají odvádět daně z umělecké činnosti. Na webmodeling lze vybrat volnou živnost. Daně se odvádí až ze souvislé činnosti přesahující určitou částku.  Do té doby není živnostenský list potřeba.


Potřebuješ více informací, které jsi zde nenašla?
Napiš nám konkrétní dotazy nebo se nezávazně přihlas a vyzkoušej si, jaké to je pracovat jako webmodelka na chatu s námi.


Staňte se zákazníkem- VY chatujete-MY platíme

 
Získejte 4O kreditů v hodnotě 35USD.
Klikněte na registraci, zaregistrujte se jako zákazník a pozvěte modelku, kterou chcete potkat na placený chat. Jakmile se modelka zaregistruje, připíšeme vám kredit a můžete s ní chatovat zcela zdarma.
 

VIP VIDEOCHAT WEBMODELING 

 Webmodeling je erotický video chat českých webmodelek na erotic live chat cz 

Video chat model Pozvěte modelku na videochatting

Jak pozvat modelku na live video chat?

Mnoho dívek si s vámi zadarmo chatovat nebude, ale pokud ji pozvete na Chat4touch a dívka se zaregistruje,  získá nemalý výdělek a vy získáte flirtování na videochatu zdarma. 

Získejte videochat ZDARMA!

Erotic live chat cz Živý chat

České modelky

Náš  video chat je k  dispozici VIP klientům, kteří hledají vyjímečné a flexibilní modelky. Máme na výběr ze zahraničních i českých modelek a striptérek. Webové modelky -Amatérky u nás nehledejte. Sázíme na vysokou kvalitu a naše modelky jsou decentní dámy,které milují flirtování a erotické hry.  Mohou vám ukázat jak cvičí jógu nebo vás vzít do kabinky v obchodě se spodním prádlem. 

Sex chat cz Nový druh video chatu

Nová forma live chatu

Systém našeho live chatu je jiný.  Za každou pozvanou modelku obdržíte ihned vstupní bonus a videochat zdarma. Budete si moci vybrat modelku, datum pro video chat, typ show a druh oblečení, nebo i hraček. Můžete si jen povídat nebo tvořit sexy show a pozvat ostatní aby vám radily co máte po online modelce chtít.  Videochat si nastavíte sám. Aby jste si udržely vzpomínku, můžete si zakoupit fotografie nebo videa z její galerie. 

Získejte bonus na sex chat Pozvěte dívku snů na live chat

Erotický chat zdarma

Pozvěte dívku se kterou se chcete vidět online na náš live chat chat a získejte chat zdarma. Objevte erotický video chat online. Pozvětě české modelky na eritoc live chat cz a chatujte zdarma. Nejvyšší výdělky za český erotický chat. Za každou novou webmodelku, která se zaregistruje na naší platformě získáte vždy tento bonus! 

Jak dělat videochat pro VIP- erotický a sexy?

Erotický Video Chat

Jak na online chat?

Prvním krokem jsou profesionální fotky. Také se vyplatí investovat do profesionálního videa. Tvoje fotky a sexy videa nemusí být nutně o nahotě, ale měly by být sexy tak, aby provokovaly klienta.

Každý erotický chat může být jiný


Sexy prádlo a kostýmy 

Na video chat mějte to oblečení , které máte na sobě na vašich fotkách nebo videích. Používejte paruky, kostýmy, sexy boty a erotickí prádlo. Dobré je také předvádět show s někým dalším, pro muže není nic více sexy než dvě dívky, které se navzájem svlékají a dráždí.

Jak si vydělat vysoké výdělky na video chatu?

Staňte se influencerkou

Sdílejte svoje nové fotky na sociálních sítích s odkazem na vaše portfolio. Pokud pracujete někde jinde jako webmodel, sdílejte odkaz na náš chat nebo v chatting roomu. S námi vyděláte víc a můžete si své zákaníky převést k nám. 

Vyjímečný online sexy chat 

i z mobilu  

Informace pro nové webmodelky


Sexy webmodel Web modelka na sexy živý chat

Výdělky nových webových modelek závisí na počtu

odpracovaných hodin. Webmodelky, které investují první týden online alespoň 6 hodin každý den vydělají kolem 5-10 000Kč denně. Pokud chcete rychle vydělat peníze musíte být online co nejdéle. Ale pozor kamera je citlivá a pokud jste unavená bude to na kameře vidět.

České chaty nejsou velmi dobře placené. Nejlepší online modelky si vydělají maximálně 15 000Kč za den. Web- modelka , která ovládá cizí jazyk a zaměřuje se na mezinárodní klientelu si vydělá mnohem více peněz než modelka která se zaměřuje jen na český chat.


Kolik si vydělá web modelka s CH4T?

Zaručeně nejvyšší výdělky v ČR i v zahraničí

Live chaty  většinou nejsou velmi dobře placené, proto přicházíme my.  Bonga a Stripchat jsou známé jako platformy veřejných chatů zdarma, kde najdou klienti všechny kategorie domácích erotických video chat amatérů. Bonga chat a Stripchat mají komplexní systém odměn a modelky získávají tokeny,  které mají nízkou hodnotu (0,04 USD za token). Zahraniční chaty vyplácejí málokdy přímo na bankovní účet a vždy mají nastavený limit k výplatě. Online web -Modelky,  pornoherečky nebo erotické influencerky, mají tu výhody, že si mohou nastavit vlastní ceny. Moderátor chatu pro dospělé je online práce z domova a skvělá sexy zábava

Jaký je rozdíl mezi privátním a veřejným video chatem?

Všeobecně si modelky vydělají více díky privátnímu chatu. Existují vyjímky, které jsou tak zábavné, že se klient dokáže na show vracet a platit aby viděl víc. Privátní video chat je placený chat kdy si modelku budˇvýhradně bez šmírování ostatních klientů klient bere exkluzivně. Tento chat je pro klienta nejdražší a tyto klienty je nutno si hýčkat. Veřejný video chat může být chat kde modelka chatuje nebo předvádí erotické show za které ji klienti posílají tokeny. V chat4touch je veřejný chat pouze o představení modela a jejích smysluplných pohybech.  Modelka, která je ve veřejném chatu  na Chat4touch by měla být sexy oblečená, může lákat a ukazovat detaily svého těla  a na závěr může ukázat i něco víc jako třeba  celkový pohled na odhalená prsa, aby nalákala klienty do privátní show. Modelka musí v privátním chatu dělat to co má v nabídce svého sexy show.

 


České camgirls- Webmodel online flirting Český sexy chat

Čím je sexy chat CH4T jiný?

Klient má možnost nastavit si živý chat dle vlastních představ. Profesionální modelka si vydělá více podle druhu show, kostýmů, hraček, které nabízí. Chat4touch umožňuje klientům rezervaci modelky předem, výběr vlastní show od flirtování po BDSM.


Live video chat platforma Chat4touch nabízí online profesionální striptérky, sexy celebrity, pornstars, erotické influencerky a skutečné modelky s profesionálním vybavením a nejvyšší kvalitou streamu. 

Je lepší pracovat pro chatovou platformu nebo přes studio?

Jak fungují video chat studia? 

Profesionální studio zajištuje modelkám pomoc ve všech ohledech. Modelka by nikdy neměla mít strach se na něco studia manažera zeptat a studio by mělo být modelce vždy podporou.  Studio musí modelku vyplácet včas. Studia bez fyzických lokalit mohou nabídnou vyšší výdělky, protože nemají náklady s režijí. Web modelka by měla předem zjistit alespoň rozmezí kolik dostane za token. Cena za token se může lišit dle kursu, ale modelka by měla mít alespoň hrubou přestavu. Video chatové platformy se starají o návštěvnost proto není potřeba starat se o reklamu na internetu. Video studia většinou posílají svým modelkám další klienty přes svoje sociální sítě a jiné platformy.


Jak se stát online modelkou PROFESIONÁLNI WEBMODELING
Jak VYPADAT DOBŘE NA VIDEO CHATU?

Musí web modelka ukazovat tvář?

Ano, modelka může používat paruky, nalepovací řasy a make up tak, aby nebyla poznat. Tvář je nutné ukázat, protože modelka zakrývající tvář celou dobu není pro klienta atraktivní.

Modelka nemusí ukazovat tvář po celou dobu, může kamerou jezdit po svém těle nebo měnit polohu aby kamera neukazovala pouze její tvář.

Jak nastavit kameru na video chat show Pomůžeme vám vypadat skvěle na video chatu

Technická podpora pro sexy video chat

Dobrým příkladem pro webmodeling může být  1Gb/s Fiber Optics, FULL HD PTZ Camera a Gaming PC with Intel I7.

Jak nastavit kameru na video chat?

Kamera by měla být nastavena tak aby ukazovala detail, polovinu těla a celou modelku. Většina modelek vypadá dobře z profilu, kamera ale může mířit na modelku I zeshora, případně zezdola pokud chce modelka ukazovat detaily. 

Jak na online video chat ?

Nevíte jak se tvářit? Zkuste se uvolnit, vezměte si třeba lízátko a jemně po něm kružte jazykem. Pamatujte pohyby musí být pomalé a je vhodné střídat detaily na 1 min a vrátí záběr zpět na celek.Jak by měla vypadat místnost pro video chat?

Profesionální video chatová místnost by měla být velmi dobře osvícena. Je jedno jestli v místnosti bude postel nebo gauč. Místnost by měla být hodně nasvícená a uklizená, čistá.  Lze použít barevná světla nebo jiné dekorace. Ničeho by ale nemělo být moc.  Dekorace by neměly odpoutávat příliš mnoho pozornosti. Online Modelce by dekorace měla slušet.

Co nesmí webová modelka dělat?

Online cammodelka by neměla slibovat klientovi nereálné představy. Web-Modelka nesmí přivádět na chat ostatní osoby .,které nejsou schválené adminem, obcovat se zvířaty, požívat drogy nebo provádět krvavé či jiné zákonem zakázané praktiky. Modelka take nesmí domlouvat show na jiných serverech, urážet klienty nebo jim něčím vyhrožovat. Za porušení hrozí okamžitá diskvalifikace.

Kde budou tvoje sexy fotky a videa?

Pokud se erotická modelka rozhodne pracovat online měla by počítat s tím, že její fotky nebo videa se mohou ukázat na různých platformách. Toto je způsobeno tím , že každý live chat má několik různých webových stránek a klienti také rádi ilegálně natáčí videa z privátní show. 

Proto by online  modelka nikdy neměla dělat nic za co by se v budoucnu mohla stydět. Google nicméně nabízí možnost odstranění nechtěných a nelegálních videí i fotografíí pro případ , že webmodelka najde svoje videa online a nebude chtít aby byly online.


Kdy je nejlepší doba na video chat?

V prvním týdnu by měla modelka sledovat a zapisovat kdy se její klienti připojují. Měla by si tedy poznamenat časy, kdy jsou její klienti nejvíce aktivní a následně být v tuto dobu pravidelně k dispozici. 

Většina klientů jsou aktivní brzy ráno mezi 7-10:00 a následně od 18-21:00. Pokud modelka streamuje pro zahraniční klientelu, musí vzít v potaz dobu publika na které cílí. Bud’te  online pravidelně ,ve stejnou dobu, střídejte oblečení a nabízejte různé druhy show.


Staňte se online mistress Sexy mistress v latexu na sexy online chat

Jak se odlišit od web modelek na video chatu?

Podívejte se na nějaké livechaty jako Bonga cams, Stripchat nebo Live Jasmin. Co se vám líbí a co ne? Napište si poznámky a pak se zeptejte sama sebe co chcete ukazovat. 

Jak chcete vypadat? Jakého klienta se snažíte získat? Zaměřte se na klienta. Jak starý by měl být? Jaké by měl mít zájmy? Co se mu líbí? Co a koho hledá? Až si odpovíte na tyto otázky tak se podívejte do svého šatníku.

Chcete být sexy nymfa? Možná vám chybí sexy prádlo?

Chcete se o svého klienta starat?  Možná vám chybí kostým zdravotní sestřičky?

Nebo chcete hrát roli sexy kamáradky? Pak byste měla vypadat nežně, bílé krajkové, ale průhledné kalhoty a topík bude vypadat romanticky, zároveň dráždivě. 

Nebo naopak chcete vychovávat poslušné otroky? Pak byste měla mít latexový kostým a vysoké podpatky.

Zvažte komu se líbíte a proč a bud’te unikátní  sama sebou.  


Profesionální fotky online modelky Video chat Online s modelkou v erotickém prádle

Jak si české modelky mohou na video chatu vydělat vysoké výdělky?

Existuje pro to několik důvodů: 

1.Online Modelka vymýšlí show, ale nechá si poradit co dělá nebo nedělí správně.

2.Web Modelka je konsistentní, modelka by se měla připojovat alespoň jednou týdně. Webová modelka zkouší  různá prostředí, sexy oblečení a role plays.  

3. Online modelka nenabízí robotickou show. Každý klient je jiný a proto musí být show vždy individuální a live chat modelka musí nabízet je to co opravdu dělat chce. Klient se chce především bavit, to co jednoho baví druhému může připadat nudné.

4. Někdy ani sám klient neví co chce nebo se stydí a proto webová modelka musí být aktivní a nečekat že ji každý klinet bude říkat co má dělat. Chat4 touch nabízí možnost šmírování a radění aktivnímu klientovi kde on sám přenechává aktivitu zkušenějšímu. 

Klient také může být sexuální začátečník, který se učí ženské tělo. Jednoho baví striptýz a  druhý chce vidět morký orgasmus. Proto Chat4touch klientovi umožňuje nastavit si vlastní show a modelka tak dopředu ví co bude předvádět.

Objevte Webmodeling- erotický video sexy chat online | České modelky