Tvořte a prodávejte sexy videa - Striptýz video online

 

JAK UDĚLAT SEXY VIDEO A STRIPTÝZ ONLINE

Muži milují striptýz video a proto, pokud chcete nalákat více zákazníků, měla byste zkusit zařadit striptýz do svého repertoáru. Online Striptýz totiž dychtivé muže připoutá k obrazovkám s tím, jak budou postupně odhalovat tajemství vašeho těla a peníze se jen pohrnou. My vám poradíme, jak předvést online striptýz tak, aby byl co možná nejvíc sexy.

Jak se na striptýz video připravit

Samotný striptýz nemůžete začít hned. Potřebuje totiž důkladnou přípravu, aby vše působilo, jak má. Proto před samotných začátkem nevynechejte následující kroky:

Připravte si hudbu

Vyberte si svůdně působící hudbu, na kterou se vám bude dobře hýbat, a která vám bude dodávat potřebné sebevědomí. Pokud si nevíte rady, můžete zkusit předem připravené seznamy na YouTube nebo Spotify. Hlavně si nezapomeňte připravit dostatek hudby. Přece nechcete, aby v průběhu striptýzu bylo najednou ticho.

Vytvořte sexy atmosféru

Striptýz video v přímém denním světle není ono, ale na kameře je ostré světlo nutností. Na úspěšný striptýz totiž potřebujete vytvořit nejen sexy atmosféru s kapkou záhadnosti, která muže zaujme a nepustí, ale také dobrou kvalitu videa.

Zvolte si správné oblečení

Zvolte si takové oblečení, které vám umožní si ho co nejdéle a pomalu sundávat. Zkuste třeba dlouhé rukavičky a podkolenky doplněné o krátkou sukni a tílko. Důležitá je pak zejména volba toho správného spodního prádla. Zvolte ten nejvíc sexy kousek, co máte ve skříni. Při výběru oblečení přitom vždy myslete na to, v jakém pořadí ho budete sundávat a zda se sundává jednoduše a efektně. Celkový outfit můžete doplnit také o boty na vysokém podpatku.

Nezapomeňte na make-up

Na kameře vždy vyniknete víc, pokud investujete trochu času do make-upu. Zvolte třeba černé linky a kouřové stíny doprovázené rudou rtěnkou. Mnoho modelke se líčí živě přímo před striptýz show.

Nacvičte si striptýz předem

Před tím, než se vrhnete na samotný online striptýz, zkuste si ho nejdřív nacvičit a nahrát se, abyste zjistili, jak u toho vlastně vypadáte. Díky nahrávce si všimnete slabých míst a můžete na nich zapracovat, aby pak samotná show neměla jedinou chybu.

Striptýz Show může začít

Po důkladné přípravě, může začít samotný striptýz. 

Zde je, jak na to:

Nezapomínejte na oční kontakt

Během celého striptýzu, od začátku až po úplný konec, nezapomeňte navazovat oční kontakt s kamerou. Nekoukejte se, jak u toho vypadáte ani nikam jinam, ale dívejte se co nejvíce přímo do kamery. Jen tak budou mít vaši sledující pocit, že to děláte opravdu pro ně. Oční kontakt je důležitý a vy můžete požádat klienta, aby si zaplnul kameru.

Začněte pomalu

V první řadě si začněte sundávat kusy oblečení, které neodhalují žádná intimní místa. Pokud tedy máte nasazené například rukavičky, začněte s nimi a pomalu se propracujte až k hlavním částem oděvu.

Sundejte si hlavní kusy oblečení

Začněte vrškem. Odejděte na pár kroků od kamery, kterou necháte za vašimi zády a pomalu si vysvlečte váš vršek. Následně se otočte a navažte intenzivní oční kontakt s kamerou, zatímco vršek hodíte za sebe. Poté přichází na řadu spodek (nejlépe sukně). Opět se otočte ke kameře zády, rozvlňte se pomalu v bocích, uchopte sukni a pomalu sjíždějte rukama směrem dolů. Jakmile budete mít sukni pod zadečkem, hluboce se předkloňte, vyšpulte zadeček směrem na kameru, navažte přitom oční kontakt a sukni úplně sundejte.

Dejte si pauzu

Mezi sundáním hlavních kusů oblečení a spodního prádla nechte chvíli vašemu publikum na oddechnutí, zatímco vy budete tančit, hladit své tělo a dívat se svůdně do kamery.

I prádýlko musí dolů

Začněte podprsenkou. Rozepněte si ji, ale nechte ji zatím na sobě. Otočte se ke kameře směrem zády a ukažte vaše holá záda. Pomalu nechte podprsenku sklouznout, chyťte si prsa do rukou a začněte se otáčet čelem směrem ke kameře. Hlaďte si prsa, zatímco budete pomalu oddělávat ruce až nakonec svá prsa ukažte v celé své kráse.

V dalším kroku přichází na řadu kalhotky. Otočte se zase směrem zády, předkloňte se a vyšpulte zadeček tak, aby kamera zachytila nejen zadeček, ale i vaši broskvičku. Začněte pomalu, velmi pomalu sunout kalhotky směrem ke kotníkům.  Jakmile budou úplně dole, otočte se opět směrem ke kameře, abyste ukázala vaši broskvičku i z druhé strany.

Jak striptýz video zakončit

Konec je jen na vás. Buď můžete skončit, jakmile se úplně vysvlečete nebo třeba ještě chvíli tančete nahá. Skvělý způsob zakončení představuje také sladká tečka na konec ve formě masturbace a následného vyvrcholení pro vaše publikum.

Inspirativní videa

Abyste si ujasnili co se vám líbí a co ne, vytvořili jsme pro vás inspirativní videa na našem Youtube kanále. nechte se insipovat našimi sexy videi a nezapoměňte se přihlásit k odběru.

Chcete dělat striptýz netradičně?
Nabídněte erotickou sexy hru 

Každý z nás už určitě někdy hrál flašku, ať už na lyžáku se střední školou nebo po večerech na vysokoškolských kolejích. Tato hra nese podobné prvky, ale přidává i další části, díky kterým se stává mnohem zajímavější. Každopádně se nemusíte bát, že byste při této hře zůstali oblečení nebo znudění.

Hra je jednoduchá, rychlá a především zábavná. Můžete, ale nemusíte do ní zahrnou úkoly obsahující pití alkoholu nebo různé odvážné výzvy. Budete potřebovat akorát obyčejnou šestistrannou kostku a spoustu odvahy. Jejím hlavním cílem je se bavit, ale i přesto má hra své vítěze a poražené – vítězem se stává jednoduše ten člověk, který je na konci nejvíce oblečený. Jeslti chcete vědět jak si zahrát hruy flaška online, podívejte se na stránku a sexy hrách.