EROTIKA ONLINE SEXY HRY PRO WEB MODELKY A ŽIVÝ CHAT

Jak zaujmout diváky aneb nápady na sexy online hry pro webové modelky

Erotika online se ve světě, ale i v České republice stává stále větším byznysem a s tím samozřejmě narůstá také konkurence. Jakožto webová modelka tak musíte neustále posouvat svůj obsah, abyste udržela zájem vašich stávajících diváků a zároveň neustále přitahovala diváky nové. Jedním ze skvělých způsobů, jak toho dosáhnout je zakomponovat do vaší show erotické hry.

Zapojte kostku

TIP 1

Sexy online hra může začít třeba s obyčejnou kostkou. Vaši diváci si budou muset zaplatit vámi určenou cenu za to, aby jí mohli házet, přičemž každé číslo, které padne může znamenat jiný sexy úkol, který vy následně splníte. Nebo můžete použít kostek víc a podle toho, které číslo na kostce padne, tolikrát si sama naplácáte na zadeček.

TIP 2

Další skvělou možnost představuje hra „Sexy hra kostky“, kterou můžete zakoupit ve specializovaných ochodech. Obvykle se jedná o dvě kostky, přičemž jedna z nich má na sobě různé části těla a druhá různé činnosti (např. „olízni“, „pohlaď“). Vy jednoduše oběma hodíte a následně splníte to, co na nich padlo za úkol.

Uspořádejte sexy soutěž

Lidé milují soutěžit, a ještě víc milují vyhrávat. Zkuste toho využít ve svůj prospěch a zapojte do své show různé druhy soutěží. Zkuste si třeba vyrobit vlastní erotické kolo štěstí s různými erotickými výhrami pro vaše platící diváky. Ceny mohou zahrnovat části těla, která jim ukážete v celé své kráse nebo třeba sexy aktivity, které vás napadnou. Vy sama víte nejlépe, co vaši diváci ocení nejvíce. Pokud se vám nechce dělat s kolem štěstí, zkuste prosté tahání sexy papírků ze sklenice. Na každém papírku bude přitom opět nějaký úkol pro vás, který po vytáhnutí a přečtení budete muset splnit.

Sexy hra -Vadí nevadí

Zahrajte si s vašimi diváky na pravdu a na úkoly. Nechte svoje platící diváky, ať rozhodnou o tom, na jaké otázky jim musíte zodpovědět nebo jaké úkoly musíte provést. V případě této hry doporučujeme předem nastavit určité hranice. Přece jen, pravděpodobně nebudete chtít odpovídat na velmi intimní otázky z osobního života a dělat některé věci, které jsou na vás prostě moc. Předem proto určete hranice tak, aby platící divák nakonec nebyl zklamaný, že za své peníze nedostal to, co chtěl.


Online Sexy Hra Flaška může začít

Když flaška zamíří na vás, máte na výběr, zda se napít alkoholu (nebo splnit úkol či zodpovědět otázku, pokud hrajete bez alkoholu) nebo si sundat jeden kus oblečení.  Když flaška zamíří na protihráče (od vás pryč)  tak vám dává možnost položit hráči otázku, na kterou musí odpovědět, jinak se musí zbavit jednoho kusu oblečení- měl by mít kameru C2C online.
Pokud tápete nad možnými úkoly a otázkami, které zadávat vašim spoluhráčům, máme tu pro vás několik tipů.

Úkoly pro striptýz hru

·       Ukažte obličej, který děláte při orgasmu.

·       Ukažte například na banánu vaše techniky orálního sexu.

·       Zkuste přehrát scénku z vašeho oblíbeného porna.

·       Olízněte šlehačku z vašeho těla.

·       Vypijte panáka (klidně limonády, pokud nepijete alkohol).


Otázky pro striptýz hru

·       Co ti přijde na ženě nejvíce sexy?

·       Koho bys chtěl vidět nahého?

·       Jaká je vaše oblíbená kategorie porna?

·       Jak často a jakým způsobem masturbujete?

·       Jaká nejhorší věc se vám stala během sexu?

·       Co divného vás zrušuje?

·       Jaké je nejdivnější místo, kde jste měli sex?

·       Dělali jste někdy anální sex?

·       Podvedli jste někdy svého partnera?


Závěrem k sexy hrám

Jak vidíte, existuje spousta možností, jak pomocí erotických her oživit vaši online show. To, co jsme vám přitom ukázali v tomto článku, je teprve jen začátek. S vaší vlastní kreativitou toho dokážete vymyslet mnohem víc a udržet tak své diváky spokojené a zvědavé. Podívat se můžete na náš další článek na téma striptýzové video.