NABÍDKA PRÁCE STRIPTÝZ PRÁCE PRO SEXY STRIPTÉRKY

Online strip modelka Zahalená sexy striptérka
OBJEVTE SEXY STRIPTÉRKY!

Online Strip show

Pokud chcete najít online sexy striptérky, které vám předvedou dámský striptýz online,  přejděte na naši úvodní stránku a zjistěte jak to funguje. 

Sexy striptýz show Virtuální striptérka

Práce online striptérky 

Chat 4 touch je nejlepší platforma pro profesionální striptérky. Pozvěte své zákazníky na live chat a předvádějte striptýz online bez rizika.

nahá stripterka Rozlučka se svobodou

Práce striptérky na oslavy

Chcete pracovat také pro striptýzovou agenturu jako striptérka? Spolupracujte s profesionály, kteří nabízejí striptérky po celé ČR již mnoho let.

Nejvyšší výdělky za online strip show

Jako profesionální online striptérka si můžeš nastavit ceny mezi 0,50-10 USD za minutu z čehož vám vyplatíme až 74%.  
Pokud máš team striptérek můžeš si s námi založit vlastní strip studio nebo získat bonus za každou přivedenou kamarádku. Naše spolupráce bude zcela diskrétní,  placená budeš od marketingové firmy za konferenční hovory. 

         Profesionální práce pro online striptérky

Na rozdíl od Stripchatu kde se prezentují různé amatérky všeho druhu, u nás dbáme na profesionalitu a nabízíme flirtování a striptýz nbeo erotický tanec  pro VIP klientelu. Narozdíl od Stripchatu kde dostanou striptérky 0,04 USD/1Kredit  a u Livechatu dostanou 10-12kč /1K získáte s námi mnohem mnohem více. Tyto online chaty sice mají krásné stránky, a spoustu virtuálních striptérek, ale tvrdou konkurenci, nízkou úroveň a  nízké příjmy. Přived'si proto svoje klienty z jiných chatů k nám a vydělávej s námi mnohem víc. Jednoduše jim do chatu sděl svoje url na našem chatu a sdíle ho také na Onlyfans a dalších sítích a profilech.


Pro koho budete pracovat jako erotická online striptérka?

Agentura Ch4T se zabývá nabídkou profesionálních virtuálních striptérek v online světě. Jedná se o velmi exkluzivní platformu pro profesionální erotické tanečnice, která nabízí svým VIP klientům profesionální vystoupení a flirtování s nejkrásnějšími sexy tanečnicemi. Práce online striptérky se od běžné liší a to především v tom že pohyby musí být velmi pomalé. kamera nemá ráda rychlé pohyby a čím pomalejší pohyby tím lepší striptýz show.


Ceny za online strip show

 S námi můžete nastavit cenu mezi 0,50-10USD (2-20kreditů) a z čehož získáte až 75%. Vyplácíme kdykoli po dosažení 1000Kč přímo na účet v ČR. Nejlepší striptérky jsou placeny  za privátní striptýz i veřejný strip chat a po určité době získávají nové technické vybavení. Takové podmínky striptérkám nikdo jiný nenabízí, tak si pospěš, naše nabídka je časově omezená! 
Striptýz na židli Striptérka tančí sexy tanec

Co vám přinese práce online tanečnice?

Narozdíl od jiných platforem se naše platforma vyjímá vysokými cenami a provizemi,  specializací na sexy tanečnice, modelky a pornoherečky a nabízíme vstupní bonus za registraci. 

 
Vyděláte 75 % Z PRODEJE STRIP SHOW, VIDEA A FOTOGRAFIÍ
SAMA SI NASTAVÍŠ PRACOVNÍ DOBU A SHOW 
 BONUS ZA KAŽDOU PŘIVEDENOU STRIPTÉRKU

Striptýz show naživo

Chcete se stát profesionální erotickou tanečnicí?

Umíte striptýz a chcete ho ukazovat?  K dispozici je práce online striptérky nebo striptérky pro renomovanou českou strip show agenturu, která má zakázky typu: rozlučka se svobodou, erotické veletrhy nebo narozeninové oslavy. Takže i pokud jste začínající striptérka a striptýzu byste se ráda věnovala, můžete se ozvat. Pokud jste se dostali až sem na naší stránku pro práci striptérky, pak je jasné, že je vaše odpověď je ano, tak neváhejte a napište hned at'už vás zajímá práce online stripterky nebo naživo.Co přesně agentura na striptýz nabízí? 

Jestliže hledáte brigádu s vysokým finančním ohodnocením, pak práce pro tuto agenturu bude správná volba. Striptýzová agentura nabízí 1500 -2000 Kč za každé striptýzové vystoupení. Jistě uznáte, že je to velmi slušná částka za sexy práci, o které lze s klidem tvrdit, že je pohodová, zábavná. Agentura pro dámský strip také nabízí diskrétní formu spolupráce a to tak, že svoje striptérky neprezentuje nikde na internetu. Vedle vysokých finančních odměn si můžete vychutnat i pestrost širokého spektra pracovních lokalit, přátelsky naladěné publikum a férovou pracovní dobu, která se rozkládá do odpoledních či večerních hodin a to nejčastěji o víkendech. Jaké jsou požadavky na striptérky?

Jelikož toho nabízíme opravdu hodně,  máme požadavky na striptérky, které zajistí, že si vaše vystoupení zákazníci opravdu užijí a obě strany tak budou spokojeny. První podmínkou je věk, který by se měl pohybovat v rozsahu 18 až 28 let. Pro online striptérky je hranice posunutá až do 50 let. Dalším požadavkem je štíhlá postava, flexibilita a sympatický vzhled. Samozřejmostí je také schopnost příjemného vystupování, přátelské komunikace a maximální spolehlivost. 
Jak funguje objednávka na striptýz?

Zákazník si vybere striptérku.  Striptírka bude kontaktována a potvrdí termín. Poté se může dostavit na místo vystoupení nebo v případě online striptýzu se připojí do své strip show místnosti. Pokud umíte striptýz zajistíte si  nejvyšší výdělky. 


Dámský striptýz online i naživo


Nestyd'te se ukázat striptýz 

Pojďte pracovat k nám

I online striptérka může zvolit diskrétní formu. Můžete používat paruky, příčešky nebo sluneční brýle, pokud se to do show hodí a striptýz ukazujete třeba něde u bazénu.  Zájemci o práci online striptérky mohou vyplnit formulář nebo poslat zprávu na info @chat4touch.com. Zájemci o pozici striptérky naživo mohou napsat přímo na email : info@ striptýz-show.cz. Je nutné připojit fotografii obličeje a celé postavy.  

Děkujeme a těšíme se na spolupráci!


" Spolupráce se mi líbí , protože si mohu nastavit dny kdy chci být k dispozici a nikdo mě nenutí pracovat v jiné dny. "

Jana N.

Práce striptérky Zábava a vysoké výdělky

3 výhody spolupráce

Striptérka u tyče Stritpýz online

Měsíční plat

Jako jediní přímí provozovatelé striptýzové platformy nabízíme stálý měsíční plat za odpracované hodiny online. Ostatní platí jen provize z prodeje, my platíme, když jste online.

Pool dance flirt online Stritérka tančí


Prodej strip show

Vytvořte striptýzové show v sexy kostýmu a prodávejte vstupné.Pokud žádné vstupné neprodáte zaplatíme vám my a vy budete mít skvělé nové video na prodej ve své galerii. 

Sexy striptérka Rychlý přivýdělek

Vysoké provize

Prodávejte fotky, videa, show. Přivedˇte k nám svoje kamarádky nebo klienty a vydělávejte zkrátka na všem. Jako online striptérka si sama urříte jaký druh show budete dělat.

Napište nám a staňte se striptérkou