STRIPTÝZ NABÍDKA PRÁCE PRO SEXY STRIPTÉRKY

Online strip modelka Zahalená sexy striptérka
CHCETE VIDĚT SEXY STRIPTÉRKY ONLINE!

Živý Striptýz a Chat

Pokud chcete najít online sexy striptérky, které vám předvedou dámský striptýz online,  přejděte na naši úvodní stránku a zjistěte jak to funguje. 

Sexy striptýz show Virtuální striptérka

Práce online striptérky 

Chat 4 touch je nejlepší platforma pro profesionální online striptérky. Pozvěte své zákazníky na live chat a předvádějte striptýz online bez rizika.

nahá stripterka Rozlučka se svobodou

Práce striptérky na oslavy

Chcete pracovat také pro striptýzovou agenturu jako striptérka? Spolupracujte s profesionály, kteří nabízejí striptérky po celé ČR již mnoho let.

ONLINE STRIPTÝZ

Exkluzivní nabídka práce pro Striptérky- pracuj jako striptérka a ukazuj online striptýz . 
Jako profesionální online striptérka
si můžeš nastavit ceny mezi 0,50-10 USD za minutu z čehož ti vyplatíme až 74%.  
Pokud máš team striptérek můžeš si s námi založit vlastní strip studio nebo získat bonus za každou přivedenou striptérku. 

         Profesionální práce pro online striptérky

Narozdíl od Stripchatu kde se prezentují různé amatérky všeho druhu, u nás dbáme na profesionalitu a nabízíme flirtování a striptýz nebo erotický tanec  pro VIP klientelu.  Narozdíl od jiných chatů kde dostanou striptérky 0,04 USD/1Kredit  a u Livechatu dostanou 10-12kč /1K získáte s námi mnohem mnohem více. Tyto online chaty sice mají krásné stránky, a spoustu virtuálních striptérek, ale tvrdou konkurenci, nízkou úroveň a  nízké příjmy. Přived'si proto svoje klienty z jiných chatů k nám a vydělávej s námi mnohem víc. Jednoduše jim do chatu sděl svoje url na našem chatu a sdíle ho také na Onlyfans a dalších sítích a profilech.


Pro koho budeš pracovat jako erotická online striptérka?

Agentura Ch4T se zabývá nabídkou profesionálních virtuálních striptérek v online světě. Jedná se o velmi exkluzivní platformu pro profesionální erotické tanečnice, která nabízí svým VIP klientům profesionální vystoupení a flirtování s nejkrásnějšími sexy tanečnicemi. Práce online striptérky se od běžné liší a to především v tom že pohyby musí být velmi pomalé. kamera nemá ráda rychlé pohyby a čím pomalejší pohyby tím lepší striptýz show.


Ceny za online strip show

 S námi můžete nastavit cenu mezi 0,50-10USD (2-20kreditů) a z čehož získáte až 75%. Vyplácíme kdykoli po dosažení 1000Kč přímo na účet v ČR. Nejlepší striptérky jsou placeny  za privátní striptýz i veřejný strip chat a po určité době získávají nové technické vybavení. Takové podmínky striptérkám nikdo jiný nenabízí, tak si pospěš, naše nabídka je časově omezená! 
Striptýz na židli Striptérka tančí sexy tanec

Proč pracovat jako online striptérka?

Narozdíl od jiných platforem se naše platforma vyjímá vysokými cenami a provizemi,  specializací na sexy tanečnice, modelky a pornoherečky a některým striptérkám dokonce nabízíme vstupní bonus za registraci. 

 
Vydělጠ75 % Z PRODEJE STRIPTÝZOVÝCH SHOW, VIDEA A FOTOGRAFIÍ
SAMA SI NASTAVÍŠ PRACOVNÍ DOBU A SHOW 
BONUS ZA KAŽDOU PŘIVEDENOU STRIPTÉRKU

STRIPTÝZ NA ROZLUČKY SE SVOBODOU

Chceš se stát profesionální striptérkou?

Umíš striptýz a chceš ho ukazovat?  K dispozici je práce  striptérky pro renomovanou českou strip show agenturu, která má zakázky typu: rozlučka se svobodou, erotické veletrhy nebo narozeninové oslavy. I pokud jsi začínající striptérka a striptýzu byste se ráda věnovala, můžeš se ozvat. Pokud jsi se dostala až sem na naší stránku pro práci striptérky, pak je jasné, že je vaše odpověď je ano, tak neváhej a napiš hned.Co přesně agentura na striptýz nabízí? 

Jestliže hledáš brigádu s vysokým finančním ohodnocením, pak práce pro tuto agenturu bude správná volba. Striptýzová agentura nabízí 1500 -2000 Kč za každé striptýzové vystoupení. Jistě uznáš, že je to velmi slušná částka za sexy práci, o které lze s klidem tvrdit, že je pohodová, zábavná. Agentura pro dámský strip také nabízí diskrétní formu spolupráce a to tak, že svoje striptérky neprezentuje nikde na internetu. Vedle vysokých finančních odměn si můžeš vychutnat i pestrost širokého spektra pracovních lokalit, přátelsky naladěné publikum a férovou pracovní dobu.Jaké jsou požadavky na striptérky?

 První podmínkou je věk, který by se měl pohybovat v rozsahu 18 až 28 let. Pro online striptérky je hranice posunutá až do 50 let. Dalším požadavkem je štíhlá postava, flexibilita a sympatický vzhled a nějaký striptérký kostým. Samozřejmostí je také schopnost příjemného vystupování, přátelské komunikace a maximální spolehlivost. 

Dámský striptýz online i naživo


Nestyd' se ukázat striptýz 

Pojď pracovat k nám

I online striptérka může zvolit diskrétní formu. Můžeš používat paruky, příčešky nebo sluneční brýle, pokud se to do show hodí a striptýz ukazovat třeba něde u bazénu. 

 Zájemci o práci online striptérky mohou vyplnit formulář nebo poslat zprávu na info @chat4touch.com. Zájemci o pozici striptérky naživo mohou napsat přímo na email : info@ striptýz-show.cz. Je nutné připojit fotografii obličeje a celé postavy.  Děkujeme a těšíme se na spolupráci!


" Spolupráce se mi líbí , protože si mohu nastavit dny kdy chci být k dispozici a nikdo mě nenutí pracovat v jiné dny. "

Jana N.

Práce striptérky Zábava a vysoké výdělky
Napište nám a staňte se striptérkou