Online strip modelka Zahalená sexy striptérka
OBJEVTE SEXY STRIPTÉRKY!

Online Striptýz show

Pokud chcete najít online sexy striptérky a chatovat s nimi zdarma, přejděte na naši úvodní stránku a zjistěte jak to funguje.

Sexy striptýz show Virtuální striptérka

Hledáte práci online tanečnice? 

Chat 4 touch je nejlepší platforma pro profesionální striptérky. Pozvěte své zákazníky na live chat a předvádějte striptýz online bez rizika.

nahá stripterka Rozlučka se svobodou

Hledáte práci striptérky naživo?

Chcete pracovat také pro striptýzovou agenturu jako striptérka? Spolupracujte s profesionály, kteří nabízejí striptérky po celé ČR již mnoho let.

Nejvyšší výdělky za online striptýz show

Jako profesionální online striptérka si můžeš nastavit ceny mezi 0,50-10 USD za minutu z čehož vám vyplatíme až 74%.  
Pokud máš team striptérek můžeš si s námi založit vlastní strip studio nebo získat bonus za každou přivedenou kamarádku. Naše spolupráce bude zcela diskrétní,  placená budeš od marketingové firmy za konferenční hovory. 

Profesionální práce pro online striptérky

Na rozdíl od Stripchatu kde se prezentují různé amatérky všeho druhu, u nás dbáme na profesionalitu a nabízíme flirtování a striptýz nbeo erotický tanec  pro VIP klientelu. Narozdíl od Stripchatu kde dostanou striptérky 0,04 USD/1Kredit  a u Livechatu dostanou 12kč /1K získáte s námi mnohem mnohem více. Tyto online chaty sice mají krásné stránky, a spoustu striptérek, ale tvrdou konkurenci, nízkou úroveň a  nízké příjmy. Přived'si klienty z jiných chatů a vydělávej s námi mnohem více, jednoduše jim do chatu sděl svoje url na našem chatu a sdílej je také na Onlyfans and dalších sítích.


Pro koho budete pracovat jako erotická online striptérka?

Agentura Chat4Touch se zabývá nabídkou profesionálních striptérek v online světě. Jedná se o velmi exkluzivní platformu pro profesionální erotické tanečnice, která nabízí svým VIP klientům profesionální vystoupení a flirtování s nejkrásnějšími modelkami. Práce online striptérky se od běžné liší a to především v tom že pohyby musí být velmi pomalé. kamera nemá ráda rychlé pohyby a čím pomalejší pohyby tím lepší striptýz show.


Ceny za online strip show

 S námi můžete nastavit cenu mezi 0,50-10USD (2-20kreditů) a z čehož získáte až 75%. Vyplácíme kdykoli po dosažení 1000Kč přímo na účet v ČR. Nejlepší modelky jsou placeny  za privátní striptýz i veřejný strip chat a po určité době získávají nové technické vybavení. Takové podmínky virtuálním striptérkám nikdo jiný nenabídne, tak si pospěš, naše nabídka je časově omezená! 
Virtuální striptýz Online strip show

Co vám přinese práce online tanečnice?

Narozdíl od jiných platforem se naše platforma vyjímá vysokými cenami a provizemi,  specializací na sexy tanečnice, modelky a pornoherečky a nabízíme vstupní bonus za registraci. 

 
Vyděláte 75 % Z PRODEJE STRIP SHOW, VIDEA A FOTOGRAFIÍ
SAMA SI NASTAVÍŠ PRACOVNÍ DOBU A SHOW 
 BONUS ZA KAŽDOU PŘIVEDENOU STRIPTÉRKU

Striptýz show naživo

Chcete se stát profesionální erotickou tanečnicí?

Umíte striptýz a chcete ho ukazovat?  K dispozici je exkluzivní práce online striptérky nebo striptérky pro renomovanou českou strip show agenturu, která má zakázky typu: rozlučka se svobodou, erotické veletrhy nebo narozeninové oslavy. Takže i pokud jste začínající striptérka a striptýzu byste se ráda věnovala, můžete se ozvat. Pokud jste se dostali až sem na stránku naší stránku pro práci striptérky, pak je jasné, že je vaše odpověď je ano tak neváhejte a napište hned at'už vás zajímá práce online stripterky nebo show naživo.Co přesně agentura na striptýz nabízí? 

Jestliže hledáte brigádu s vysokým finančním ohodnocením, pak práce pro tuto agenturu bude správná volba. Striptýzová agentura nabízí 1500 -2000 Kč za každé striptýzové vystoupení. Jistě uznáte, že je to velmi slušná částka za sexy práci, o které lze s klidem tvrdit, že je pohodová, zábavná. Agentura také nabízí diskrétní formu spolupráce a to tak, že svoje striptérky neprezentuje nikde na internetu. Vedle vysokých finančních odměn si můžete vychutnat i pestrost širokého spektra pracovních lokalit, přátelsky naladěné publikum a férovou pracovní dobu, která se rozkládá do odpoledních či večerních hodin a to nejčastěji o víkendech. Jaké jsou naše požadavky na striptérky?

Jelikož toho nabízíme opravdu hodně,  máme požadavky na striptérky, které zajistí, že si vaše vystoupení zákazníci opravdu užijí a obě strany tak budou spokojeny. První podmínkou je věk, který by se měl pohybovat v rozsahu 18 až 28 let. Pro online striptérky je hranice posunutá až do 50 let. Dalším požadavkem je štíhlá postava, flexibilita a sympatický vzhled. Samozřejmostí je také schopnost příjemného vystupování, přátelské komunikace a maximální spolehlivost. Jak funguje objednávka na striptýz?

Zákazník si vybere striptérku.  Striptírka bude kontaktována a potvrdí termín. Poté se může dostavit na místo vystoupení nebo v případě online striptýzu se připojí do své strip show místnosti. Pokud umíte striptýz zajistíte si  nejvyšší výdělky. 


Striptýz show online i naživo


Nestyd'te se ukázat striptýz show

Pojďte pracovat k nám

I online striptérka může zvolit diskrétní formu. Můžete používat paruky, příčešky nebo sluneční brýle, pokud se to do show hodí a striptýz ukazujete třeba něde u bazénu. Vzhledem k tomu, že jste dočetli až sem, věříme, že vás naše nabídka práce zaujala a o zmíněnou pozici máte zájem nebo o ní alespoň vážně uvažujete. Zájemci o práci online striptérky mohou poslat zprávu na info @chat4touch.com a striptérky na živá vystoupení na info@ striptýz-show.cz. Je nutné připojit fotografii obličeje a celé postavy.  Napište nám a zjistěte více.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci!


" Spolupráce se mi líbí , protože si mohu nastavit dny kdy chci být k dispozici a nikdo mě nenutí pracovat v jiné dny. "

Jana N.

Práce striptérky Zábava a vysoké výdělky