MODERÁTOR NA CHAT Z DOMU JE SKVĚLÁ ONLINE PRÁCE A SEXY ZÁBAVA PŘES INTERNET

Jak funguje práce přes internet?

U nás si lidé s bezplatným členstvím mohou kupovat fotky, videa, pořady a živé přenosy. Práce moderátora pro chat z domu je vhodná především pro ženy, které chtějí pracovat z domu přes internet. Zde uvádíme informace, které potřebuješ vědět pokud chceš pracovat jako moderátor chatu na naši platformě.

Moderátorka chatu Předved'te talent online

Ukaž svůj talent jako moderátor zábavného chatu pro dospělé

Moderátor chatu je virtuální operátor chatu, který rád předvádí zábavná, naučná nebo vtipná videa, vymýšlí sexy hry, nebojí se flirtovat a je otevřený zábavě pro dospělé.  

 
Vytvořte show a prodávejte JI
prodávejte fotografie a videa
sdílejte show na sociálních mediích

Vydělávej prodejem zábavného obsahu z domova

Ukaž svůj talent a vydělávej peníze z domu prodejem videí, fotek nebo chatem.Hledáme moderátorky  co budou vymýšlet  sexy hry a zábavu pro dospělé ve formě zábavné show.   Zábavná show probíhá přes online chat. Moderátorky by měly být ochotné se v nich osobně účastnit a sdílet je na vlastních sociálních účtech. Nabízíme za to pevnou odměnu, smlouvu i stálou spolupráci. Můžete předvádět módu, make-up tutorial, talenty, nevšední zábavu, workout nebo vtipná videa. Fantazii se meze nekladou. Naši zákazníci ocení kreativní nápady moderátorky chatu.  Pokud neprodáte dostatek vstupenek na vaši online show zaplatíme vám my. Přihlašte se ještě dnes, nabídka je časově omezená.

Nejlepší práce z domu přes internet 

Naši moderátoři chatu se zabývají online chaty pro dospělé a tvorbou zábavných chat show.   Pro inspiraci navštivte náš Youtube kanál, kde jsme pro vás připravili inspirativní videa. Sledujte nás, aby vám žádné nové video neuteklo.

Vše kolem platu moderátorky chatu

Nejlépe placená práce z domu pro ženy je konečně tady!

Práce z domu přes internet Vhodná práce i pro studenty

Pevný měsíční plat + Provize z prodeje

Jako jediní nabízíme stále bonusy, pevnou odměnu a nejvyšší provize.

Práce moderátora z mobilu Zábavná online práce

Bonusy za doporučení kamarádky i klienta

Moderátorky mohou pozvat další účinkující a získat za to další kredity- provizi za první výdělek a další opakované provize. 

Práce přes internet Jednoduchá a rychlá brigáda

Kdy dostaneš plat za svoji práci? 

Provizní platby se provádějí kdykoli po dosažení 1000Kč. Jako moderátor chatu můžeš získat až 75 % provize. Platby posíláme bankovním převodem nebo převodem Paypal.  T

Rychlý přívydělek Online práce z domu

Jak vypadá pracovní den moderátora chatu?

Každý operátor chatu vyplní, které směny by chtěl mít a které ne. Poskytujeme online platformu, kde můžeš pracovat jako operátor chatu 24 hodin denně a tolik, kolik chceš.  Práce moderátorky chatu vám dává příležitost vydělávat peníze již od prvního dne. Můžete pracovat, kdy chcete a odkudkoli chcete, z PC nebo mobilu. Můžete nabízet show na veřejnosti nebo i z domova. Fantazii se meze nekladou.  Pokud se vám nabídka líbí, odešlete formulář a připravte si fotografie OP jako na fotografii vlevo.

Kontaktní formulář

Rychlá registrace na práci moderátor chatu

Vyplňte formulář a vyčkejte na email ve kterém vám sdělíme kde a jak se registrovat. Připravte si foto OP nebo pasu, protože musíme ověřit vaši totožnost i to, že je vám více než 18 let. Foto OP musí být z obou stran a moderátor chatu jej musí držet u obličeje.  Každá moderátorka chatu musí do profilu přidat fotografie i videa, které také může prodávat.  Vyplňte náš formulář a v případě dotazů je napište do předmětu zprávy.

Zábava i práce pro dospělé z domova  

 Chat z domu flexibilní, vzrušující a nekomplikované příležitosti k využití jejich jazykových znalostí a získání spolehlivého měsíčního příjmu jako nezávislý moderátor na volné noze na částečný nebo plný úvazek! Jediné podmínky jsou PC nebo mobilní telefon, rychlý internet a otevřenost k dialogům pro dospěléMůžete pracovat na chatu z domova nebo odkudkoli na světě, pokud máte počítač, mobil nebo notebook a stabilní připojení k internetu.

                MODERÁTOR CHATU PRO DOSPĚLÉ JE ONLINE PRÁCE Z DOMU A SKVĚLÁ SEXY ZÁBAVA PŘES INTERNET.