Nabízíme práci pro gogo tanečnice online

Hledáme nové tváře naše gogo show! 

Hledáme gogo tanečnice Tančete venku nja netradičních místech

Go go taneční brigáda

Sháníte brigádu, zajímavou práci nebo možnost velmi slušného přivýdělku z domu ? Nabízíme práce z domu jako gogo tanečnice, pool tanečnice, striptérka nebo brišní tanečnice. Tvořte taneční videa a prodávejte je s námi. Pokud jste se dostali až sem na stránku naší agentury pak je jasné, že je vaše odpověď pravděpodobně ANO. V tom případě prosím věnujte pozornost následujícím řádkům. 

Práce pro online tanečnice

Naštivte náš Youtube kanál a podívejte se jak může vypadat vaše online práce a videa.

Práce z domu pro pool tanečnice Ukažte svůj talent tanečnice

Co nabízíme?

Vedle vysokých finančních odměn si můžete vychutnat i pestrost širokého spektra pracovních lokalit, přátelsky naladěné publikum a pracovní dobu, kterou si sama nastavíte. Peníze si vyděláte jak za live logo show tak i za videa, která můžete jako gogo tanečnice prodávat. Nehledáme jen gogo tanečnice, ale všechny tanečnice, které chějí ukázat svůj talent.( Břišní tanečnice, baletky, pool tanečnice,  exotické tanečnice, striptérky).


PRÁCE PRO GOGO TANEČNICE, STRIPTÉRKY I EXOTICKÉ STRIPTÉRY

Tvořte ujetá taneční videa Online práce pro tanečnice i tanečníky

Jak to funguje?

Jednoduše se zaregistrujete jako gogo tanečnice nebo tanečník online, vyberete si sekci flirtování a můžete nabízet svoje gogo show živě na našich stránkách. Pokud máte kvalitní videa, můžete je nahrát a nabízet na prodej. Po docílení 1000Kč můžete kdykoli požádat o výplatu.

Jaké jsou naše požadavky?

Rychlý internet, PC nebo kvalitní kamera v mobilu. Pohybové nadání je pro uchazečky na pozice gogo tanečnice samozřejmostí. Podívejte se na náš Youtube kanál na isnpirativní videa. Pokud budete mít zájem o spolupráci využijte k registraci kontaktní formulář.