Virtuální Striptérka dokáže předvést lapdance online

Víte co  je lapdance?

Lapdance je tanec, který srší ženskostí. Lap dance přeloženo do češtiny znamená klínový tanec. Mnoho klubů jako je třeba známý Goldfinger v Praze nabízí krásné striptérky, které nabízejí tento druh tance zvaný lapdance. V Goldfinger klubu v Praze najdete profesionální striptérky a flexibilní tanečnice, které ovládají lap dance a vzrušují tak svoje klienty přímo u jejich stolku nebo v soukromém boot seat.   Pokud se ale nechcete vydávat do strip klubů můžete najít online striptérky a nahé erotické modelky na našich stránkách.


Lapdance na živo

Některé virtuální striptérky jsou velmi sexy a vypadají jako supermodelky. Když budete chtít zařadit lechtivou show do svého programu rozlučky se svobodou existuje možnost objednat si striptérku na table dance. Tato striptérka předvádí svoje umění přímo na stole u kterého klient sedí po celý večer. Lapdance je tedy tanec  při kterém spoře oblečená striptérka eroticky tančí pro jednotlivé členy publika a jakoby se o ně otírá. Mohli bychom to česky také nazvat kontaktním striptýzem.Jste striptérka, umíte lapadance a chtěli byste jej předvést v online stripshow?

Ukazujte striptýz online. Nebo se přihlaste jako striptérka do renomované agentury a předvádějte kontaktní striptýz živě. Navštivte naši stránku nahé modelky a zjistětě podrobnosti. Lapdance to jsou svádivé pohyby a hříšně nevinný erotický sexy tanec. Podstatou stripshow na téma lapdance je to, že žena předvádí svádivé pomalé pohyby na příjemnou hudbu. Součástí lapdance je také sexy kostým a erotické prádlo.


Co je americký striptýz?

Naproti tomu americký striptýz není zcela o nahotě a hodí se pro trochu uzavřenější společnost. Takovou událostí může být třeba vystoupení na maturitním plese nebo bálu. Striptér nebo striptérka provozující americký striptýz se svlékají jen částečně. Naše platforma umožńuje webovým striptérům rozhodnout jak daleko chtějí zajít. Nicméně pro veřejný chat doporuřujeme právě jen americký striptýz proto, aby zákazník měl důvod chtít vidět víc.

 

Topless striptérky nabízející lapdance

Mnoho klubů a strip strip agentur nabízí  služby gogo topless tanečnic, travesti programy, pánský či dámský striptýz. Práce striptérky v klubu nebo na vystoupení se však od práce online striptérky zásadně liší.

 

Čím se liší práce striptérky která předvádí striptýz virtuálně od běžného ženského striptýzu? 

Striptérky, které mají zkušenost jako profesionální lap dance tanečnice se často uchylují k velmi rychlým pohybům. A to se kameře nelíbí. Virtuální striptérka musí předvádět velmi pomalu svoje tělo. Nesmí tedy zůstávat příliš ve zkaměnělé pozici, ani se nesmí hýbat velmi rychle. Naše agentura nabízí všem začínajícím striptérkám online podporu a doporučení dokud se jejich show nestanou profesionální.