Sexdoma- jak nabízet sexystické hry na stripshow chatu?

 

At’už hledáte jak zpříjemnit sex doma sledováním autoerotické stripshow, s našimi profesionálními striptérkami je najdete. Užijte si sexdoma a pobavte se s online profesionální striptérkou na našem video sexy chatu. Podívejte se na sexykontakty na úvodní stránce tohoto webu a vyberte si profesionální striptérku nebo pornoherečku na online stripshow.


Chcete nabízet sexystické hry?

Práce pro tanečnice topless a lapdance

Sháníte erotickou brigádu na doma, zajímavou sexy práci nebo možnost velmi slušného přivýdělku online ? Pokud jste se dostali až sem na stránku o naší stripshow, pak je jasné, že je vaše odpověď pravděpodobně ano. V tom případě prosím věnujte pozornost následujícím řádkům. Naše agentura se zabývá organizováním a zajišťováním široké škály erotických vystoupení na internetu. Nejproslulejší je samozřejmě stripshow, která již v naší zemi dávno zdomácněla. Zájem o služby erotických online stripshow neustále narůstá a proto je platforma pro sex doma skvělá řešením kde si hezká striptérka může vydělat . Z tohoto důvodu hledáme nové striptérky a striptéry, kteří jsou profesionály na lapdance a chtěli by toto umění předvádět online.

Umíte lapadance a chtěli byste jej předvést v online stripshow?

Lapdance to jsou svádivé pohyby a hříšně nevinný erotický sexy tanec. Podstatou stripshow na téma lapdance je to že žena předvádí svádivé pomalé pohyby na příjemnou hudbu. Součástí lapdance je také sexy kostým a erotické prádlo.

Naše online platforma umožňuje profesionálním striptérkám práci a erotické brigády pro topless a lapdance tanečnice virtuálně bez nutnosti předvádět nějaké další erotická vystoupení nebo sexistické hry. Pokud striptérka preferuje předvádět autoerotiku, je to možné, ale show musí být vždy maximálně profesionální.


Jste profesionální striptérka a mistryně na správné smyslné pohyby?

Předvádět lapdance online jako virtuáolní striptérka je ve skutečnosti mnohem těžší než by se mohlo zdát. V realitě striptérka dokáže klienta zaujmout i rychlými pohyby, ale práce na online stripshow je jiná, protože pokud jsou pohyby  příliš rychlé nejsou smyslné. 

Jestli se nebojíte, že nezvládnete přitažlivou stripshow, přihlaste se jako striptérka na online video chat. Pro větší jistotu si stripshow natrénujte před zrcadlem at’vidíte jak to vypadá. Záznam videa nám pošlete abychom vám mohli dát zpětnou reakci. Na rozdíl od ostatních live chatů, naše video chat platforma má zájem nabízet pouze profesionální show.

 

Jakou vybrat hudbu pro stripshow?

Píseň by měla být pomalejší, s výraznějšími rytmy, které vám pomohou k lepším pohybům Hudba by měla navazovat sexy a příjemnou atmosféru.

 

Jak se obléknout na stripshow?

Oblékněte si to co je vám příjemné.  Celkové na fotografiích a videích vypadá černé oblečení smutně, ale erotické prádlo v černé barvě s podvazky je naopak velmi sexy i na video chatu. Pokud jako profesionální striptérka vlastníte kostýmy bude to pro vás další druh příjmu za který klient rád zaplatí. Fantazii se meze nekladou a lapdance by vás měl hlavně bavit. Neberte tedy tento erotický online tance jako povinnost, berte to jako zábavu a staňte se profesionální striptérkou na internetu. 

Nejste si jistí, zda si musíte založit živnostenský list jako striptérka?


Pojďme se podívat na nějaké případy, kdy si živnostenský list zakládat nemusíte.

1. Příležitostný příjem

Nemusíte si hned zařizovat živnostenský list, pokud někomu vytvoříte např. striptýz za úplatu nebo poskytnete konferenční hovory. Příjem musí být do stanovené zákonné hranice. Pro rok 2022 je tato hranice 30 000 Kč. V případě, že byste za vaši práci dostali více, začne vaše činnost ze zákona spadat do podnikání.


2. Autorský honorář

Co to je autorský honorář?
To znamená, že pod svým jménem píšete do novin, časopisů, internetových portálů. Dále se může jednat třeba o hudební, zvukové, dramatické, výtvarné a malířské dílo, jehož autorem jste vy.
Autorské příjmy při částce do 10 000 Kč (včetně této hodnoty) měsíčně u jednoho plátce daně podléhají srážkové dani ve výši 15 %. Příjem do této částky se již neuvádí v daňovém přiznání a ani se z něj neodvádí zdravotní a sociální pojištění.